top of page

16 Ekim Cmt

|

Marmaris

Acro Yoga Atölyesi

Yoga'nın bilgeliği, akrobasinin dinamik gücü ve Thai Masajı'nın nezaketinin birleşiminden oluşan karma bir oyun disiplinidir, Acro Yoga. Güven, neşe ve birlik temaları üzerinde ilerleyen dersler, bütünsel bir iyi hal uyandırır.

Acro Yoga Atölyesi
Acro Yoga Atölyesi

Saat ve Yer

16 Eki 2021 16:00 – 17 Eki 2021 19:00

Marmaris, Armutalan Mh, Sayar Apart, 216. Sk. No:3, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Acro Yoga Nedir?

Yoga'nın bilgeliği, akrobasinin dinamik gücü ve Thai Masajı'nın nezaketinin birleşiminden oluşan karma bir oyun disiplinidir, Acro Yoga. Güven, neşe ve birlik temaları üzerinde ilerleyen dersler, bütünsel bir iyi hal uyandırır. Dersten, destek almış, destek olmuş ve çocuksu bir mutlulukla çıkarsınız.Taşıyan, taşınan ve destek olan olarak, üç kişi üç arketipte çalışır. Her birinin kendi görevleri ve sınırları vardır. Herkes kendi işine baktığında her şeyin ne kadar kolay aktığını öğretir :)

Kim İçindir?

Fiziksel gerçeklerinizden bağımsız olarak, herkese uygundur. Başduruşu yapabilmeniz veya ayaklarınıza dokunabilmeniz gerekmez.Tek ihtiyacınız biraz çocukca neşe, maymunsu bir oyunculuk ruhu ve güvenli alanınınızdan tek yönlü bir çıkış bileti. Acroyoga iki bedenin mükemmel uyum arayışı olsa da başlamak veya pratik etmek için bir partneriniz olması gerekmeden, tek başınıza da katılabilirsiniz.

Gelin oynayalım. :)

İçerik

Cumartesi 3, Pazar 3 toplam 6 saat.

İlk gün;

- Çember ve partner ısınma esneme,

- Partner kondisyon egzersizleri,

- Temel pozlar.

İkinci gün;

- Temel kondisyon,

- Acroyoga partner kondisyon,

- Temel pozlarda ilerleme ve akış çalışmaları.

Biletler

  • Tek Gün

    ₺250,00
  • İki Gün

    ₺400,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page