top of page

11 Ekim Paz

|

Treyoga

Alper Erkalan ile Bahçede Tai Chi Chuan

Alper Erkalan ile Bahçede Tai Chi Chuan
Alper Erkalan ile Bahçede Tai Chi Chuan

Saat ve Yer

11 Eki 2020 18:00 – 19:00

Treyoga, Siteler Mahallesi, Treyoga Marmaris, Sayar Apart, 216. Sokak, Marmaris/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Kış mevsiminin öncesinde, Marmaris'te yaşayan herkeze yönelik olarak Çin kökenli hareketli meditasyon, iyileşme ve kendini savunma sanatı olarak tüm dünyada uygulaması yapılan Taichichuan toplanmasını gerçekleştirecektir. 25 yıllık deneyime sahip dünyanın farklı ülkelerinde seminerler ve atölye çalışmalarına davet edilen rehber hocamız Alper Erkalan toplantıyı yürütecektir. 

Taichichuan çalışmasının amacı;

  1. Pandemi döneminde taichichuan çalışması etrafınızda enerjetik kalkan görevini üstlenecek, halihazırda doğumunuzdan bu yana taşıdığınız  koruyucu elektromanyetik alanınızı güçlendirecek. Dolayısıyla bağışıklık sisteminizin mikrop ve virüslere karşı olan direncini arttıracağız.
  2. Katılımcılar, hayat boyu sürdürebilecekleri, huzuru, mutluluğu ve sağlığı daha yüksek seviyelere doğru besleyebilecekleri bir yöntemi doğrudan yaşam öykülerine dahil edebilecek yeterliliği kazanacaklar.

Bu tanıtım günü sonrasında başlayacak olan kapalı grup Tai Chi chuan seanslarına katılmak isteyenler için o güne özel kayıt indirimlidir;

  • Bu süre sonunda herhangi bir hocaya gerek kalmaksızın kendi başlarına hayat boyu yapabilecekleri chen stili kısa formun becerilerini öğrenmiş olacaklardır.
  • 4 hafta değilde 3 aylık programa katınlar yaklaşık 800 yıllık geleneksel chen stilini uzun form olarak öğrenebilme şansına sahip olacaklar.

Haftada 3 gün olacak bu çalışma pazartesi çarşamba cuma 19:00'da stüdyo içerisinde sosyal mesafe kurallarına uygun şekildedir. Kontenjan 10 kişi ile sınırlı olup tanıtım günü kayıt aylık 400₺ veya 3 aylık 1000₺ dir. Sonrasinda kayıt aylık 450₺ dir. 

Program tarihleri ilk ay için;

19-21-23 Ekim

26-28-30 Ekim

2-4-6 Kasım 

9-11-13 Kasım

Biletler

  • Standart

    ₺50,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page