top of page

01 Mart Paz

|

Treyoga Marmaris

Gizem Göktepe ile Yin Yoga Atölyesi

Hem uzun yin pratiği yapacağımız hem de öncesinde Yin Yoga üzerine sohbet, sunum ve kısa videolar izleyeceğimiz bir gün olacak. Meditatif yoga uygulaması olan Yin Yoga, her yaşa ve her seviyeye uygun bir pratiktir.

Kayıt için iletişime geçin
Diğer etkinlikleri gör
Gizem Göktepe ile Yin Yoga Atölyesi
Gizem Göktepe ile Yin Yoga Atölyesi

Saat ve Yer

01 Mar 2020 11:00 – 13:30

Treyoga Marmaris, Siteler Mahallesi, Treyoga Marmaris, Sayar Apart, 216. Sokak, Marmaris/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

1 Mart Pazar 11:00 – 13:30 arası Yin Yoga Atölyesi’ne davetlisiniz! Hem uzun yin pratiği yapacağımız hem de öncesinde Yin Yoga üzerine sohbet, sunum ve kısa videolar izleyeceğimiz bir gün olacak.

Meditatif yoga uygulaması olan Yin Yoga, her yaşa ve her seviyeye uygun bir pratiktir.

Her bedenin kendine has olduğu gerçeği gözetilerek, kişinin beden farklılıklarına uygun, o anki ihtiyacına açık olasılıklar sunan bir alandır. Pozlarda uzun süre kalınır ve uygulama sırasında etkilenmesi hedeflenen bölgelerdeki kaslar pasif bırakılır. Bedene esneklik kazandırılır. Pratik süresince pozun estetik algısı yerine duygusal, fiziksel ve zihinsel bedendeki etkisini gözleriz. Biraz yavaşlayıp, durup, dinlenirken iç sesimizi dinleyerek kendimizle bağımızı canlandırırız. Yin Yoga özellikle omurga, bel bölgesi, leğen kemiği ve bacaklardaki bağ dokularını hedef alır. Eklemler ve omurga sağlığı için faydalıdır.

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page