top of page

31 Ekim Paz

|

Treyoga Marmaris

HAREKETTEN SÜKUNETE: Sinem Er ile OM Yoga Stili Vinyasa

Bu derste yoganın bileşenlerine bütünsel, çok yönlü bir şekilde yaklaşacak ve kendimizle keyifli vakit geçirirken hem canlanıp hem topraklanacağız. Keyifli, dolu dolu OM Yoga stilinde bir vinyasa akış yapacağız.

HAREKETTEN SÜKUNETE: Sinem Er ile OM Yoga Stili Vinyasa
HAREKETTEN SÜKUNETE: Sinem Er ile OM Yoga Stili Vinyasa

Saat ve Yer

31 Eki 2021 11:00 – 12:30

Treyoga Marmaris, Armutalan Mh, Sayar Apart, 216. Sk. No:3, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Bu derste yoganın bileşenlerine bütünsel, çok yönlü bir şekilde yaklaşacak ve kendimizle keyifli vakit geçirirken hem canlanıp hem topraklanacağız. Keyifli, dolu dolu OM Yoga stilinde bir vinyasa akış yapacağız. Tema sürpriz ama farkındalık meditasyonu, nefes pratikleri, yaratıcı serilemeler ve geçişler içeren bir derse hazır olun. Bedeni, zihni ve kalbi yoga aracılığıyla açmanın farklı yollarını deneyimleyerek, iç alanımızı katman katman keşfedeceğiz.

Ders her seviye öğrenciye uygundur.

Sinem Er Kimdir?: Sinem 2005 yılından beri yoga yapıyor ve 2010 yılından beri öğretiyor. İlk eğitimini 2009 yılında sevgili Zeynep Aksoy’dan aldı. Sonrasında 2010 yılında kök hocası Cyndi Lee ile tanıştı ve o günden beri de ondan kopmadı. Hocasından öğrendikleri kendiyle, dünyayla ve yoga öğretisiyle kurduğu ilişkiyi ve bakış açısını kökünden değiştirdi. Kendisini Budist öğretiler ışığında gözlemlemeye başladıkça, yoga onun için aslında her şeyin birbirine bağlı olduğunun ve her eylemimizin ne zaman filizleneceğini bilemeyeceğimiz bir tohum ektiğinin bir hatırlatıcısı olmaya başladı.

Uzun yıllar Türkiye’deki büyük okullarda Vinyasa Yoga dersleri verdi ve 2020 yılından itibaren tamamen bağımsız ders vermeye başladı. 2014 yılından beri Yoga Alliance onaylı 200 saatlik Temel Hocalık Eğitimleri ve yoga hocalarına yönelik İleri Seviye eğitimleri düzenliyor ve çeşitli temalarda kurslar sunuyor. www.sinemeryoga.com

Biletler

  • Standart

    ₺100,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page