top of page

07 Ekim Per

|

Faralya, Fethiye

Treyoga Yoga ve Pilates Kampı

Yoga, pilates, nefes, meditasyon, deniz, havuz, yürüyüş, doğa ve sen :) Pratikler dışında harika yemekler ve müthiş manzara eşliğinde isteyenin tatil yapabileceği isteyenin inziva tadında uygulayabileceği bir program.

Treyoga Yoga ve Pilates Kampı
Treyoga Yoga ve Pilates Kampı

Saat ve Yer

07 Eki 2021 14:30 GMT+3 – 10 Eki 2021 12:00 GMT+3

Faralya, Fethiye, Faralya Mahallesi Ölüdeniz Caddesi Kızılcakaya Sokak. No 84, Uzunyurt, 48300 Fethiye/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Yoga, pilates, nefes, meditasyon, deniz, havuz, yürüyüş, doğa ve sen :) 

Pratikler dışında harika yemekler ve müthiş manzara eşliğinde isteyenin tatil yapabileceği isteyenin inziva tadında uygulayabileceği bir program. Fethiye Faralya'da Süleyman's Garden tesisinde gerçekleşecektir. Ulaşım detayları aşağıdadır. 

Güne sabahları nefes ve meditasyon ardından beden egzersizi ile başlayacağız. Pratik sonrası kahvaltı ve sonrası birkaç saat serbest zaman. Öğleden sonra yemek alanında çay ve meyve buluşması ardından tekrar serbest zaman. Aksam pratiği, akşam yemeği ve uyku öncesi yoga ile günü bitireceğiz.

PROGRAM DETAYI: 

7 Ekim Perşembe 

14:30 Tesise giriş 

15:00 Yin & Yang yoga (Meryem)(75dk) 

16:30 Çay ve meyve 

18:00 Pilates (Merve)(60dk) 

19:30 Akşam yemeği 

21:30 Akşam yogası (öne eğilme) (Merve)(30dk)

8 Ekim Cuma 

8:15 Nefes çalışması ve meditasyon (Merve)(30dk) 

9:00 Sabah Yogası (Kalp açıcı)(Merve)(75dk) 

10:30 Kahvaltı Serbest zaman 

15:00 Tabata ve yoga (Merve)(30dk) 

16:30 Çay & meyve 

18:00 Yin yoga (Merve)(60dk) 

19:30 Akşam yemeği 

21:30 Akşam yogası (ay'a selam)(Merve)(30dk)

9 Ekim Cumartesi 

8:15 Nefes çalışması ve meditasyon (Merve)(30dk) 

9:00 Sabah yogası (Kol/karın) (Merve)(75dk) 

10:30 Kahvaltı Serbest zaman 

15:00 Eklem yogası (Merve)(30dk) 

16:30 Çay ve meyve 

18:00 Pilates (Merve)(60dk) 

19:30 Akşam yemeği  

21:30 Akşam yogası (burgular)(Merve)(30dk)

10 Ekim Pazar 

9:00 Nefes çalışması ve Çakra meditasyonu (Meryem) 

10:00 Yoga her seviye (Meryem)(75dk) 

11:30 Kahvaltı Tesisten çıkış (Son gün sabah pratiğinden önce eşyalarını hazırlamanı rica ederiz)

* Seanslar her seviye pratiğe uygun varyasyonlarıyla Meryem Biçer ve Merve Efe tarafından sunulacaktır.    

Kamp kayıt ücreti 1950TL İlk 8 kişi indirimli 1800TL üzerinden kayıt olacak. Arkadaşınla gel indirimli kayıt ücreti kişi başı 1800TL Tek kişi konaklamak isteyenlerde ücret farkı mevcuttur. Kendi çadırınla konaklama 1200TL (Çadır kontenjanı 5 kişi) 

Oda kontenjanı 18 kişi ile sınırlıdır. Kayıt esnasında HES kodunu bize bildirmeni rica ederiz. Kesin kayıt ile yerini ayırtmak için 500₺ kaporayı yatırdıktan sonra dekontu bilgi@treyoga.net atabilirsin. Kalan ödemeyi kampa gelmeden önce tamamlayabilirsin. Herhangi bir gelmeme durumunda kaporanın iadesi yoktur.

Ücrete dahil olanlar: Yoga ve pilates seansları, 3 gece konaklama sabah ve akşam yemek, meyve ve çay. Ücrete dahil olmayanlar: Yol,menü dışı yiyecek ve içecek. Odalar iki ya da üç kişi paylaşımlı olacaktır. Tüm düzenlemeler Covid-19 kurallarına göre yapılmıştır. 

Serbest zamanda ne yapabilirsin? Denize gidebilir, tesisin havuzundan yararlanabilir, güneşlenebilir, kitap, müzik, sessizlik, arkadaşların ya da kendinle vakit geçirebilirsin.

Beslenme nasıl olacak? Sabah ve akşam yemekleri kamp ücretine dahil olup vejetaryen (etsiz) beslenme şeklinde olacaktır. Öğleden sonra çay saati yine kamp ücretine dahildir. Yemek sonraları çay ikram olup, kahveler ekstradır. Menü dışında yiyecek ve içeçeklerinizi sipariş verirken ad soyad ve oda kodunuzu vererek yazdıracaksınız. Son gün çıkış öncesi herkes kendi ek ödemesini yapacaktır. Özel bir beslenmen ya da alerjin var ise bize yazmanı rica ederiz. Kullandığın ilaç ve gıda takviyelerin var ise yanına almayı unutma. Aç pratik ve nefes çalışması iyi gelmiyor ise yanında çerez getirebilirsin.

Yoga pratikleri için yanında ne getirebilirsin? Yoga matı, yoga blok, yoga kemeri, ince polar battaniye/şal ve seviyorsan göz yastığını getirebilirsin. Eğer eksik malzemen varsa bize yazman durumunda www.yogolog.com dan seçeceğin ürünlerde %15 indirim kamp özel indiriminden yararlanabilirsin. Kargo ile sipariş ya da elden kampta teslim seçeneğini değerlendirebilirsin. 

Ayrıca yanında getirmeni tavsiye ettiklerimiz; Şapka, güneş koruyucu, nemlendirici krem, sinek koruyucu ya da çay ağacı/lavanta yağı, terlik, deniz havlusu, deniz kıyafeti, yürüyüş ayakkabısı vb. günlük destekler. Özen gösterilmesini rica ettiklerimiz; Grup ve oda arkadaşlarının sınırlarına saygı. Yemek saatlerinde sigara için belirlenen ayrı masanın kullanılması. Odalarda gereken hijyen kurallarına uyulması. Kamp süresi boyunca alkol kullanılmamasını rica ederiz. 

Ulaşım detayları: Marmaris’ten gelecek olanlar için katılmak isteyenlerle kişi sayısına göre araç tutulacak ve ücret eşit paylaşılacaktır. Havaalanından gelenler havaş ya da muttaş Fethiye aracı ile gelebilir. Ulaşım şeklinizi kayıt esnasında yazmanızı rica ederiz.

Süleyman's Garden: https://suleymansgarden.com/

Biletler

 • Erken Kayıt!

  ₺1.800,00
  Vergi: KDV dahil
 • Standart

  ₺1.950,00
  Vergi: KDV dahil
 • Kendi Çadırınla Konaklama

  Kendi çadırınızla kampımıza katılabilirsiniz.

  ₺1.200,00
  Vergi: KDV dahil

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page