• Treyoga

Ashtanga Vinyasa Yoga Uzmanlık Programı

Güncelleme tarihi: 8 Eyl 2021

75 saat Ashtanga vinyasa yoga temel seri öğrenme, geliştirme ve ellerle yönlendirme uzmanlık programıVinyasa denilen, hareketlerin nefesle birleştirildiği temeli akışa dayanan çok eski bir yoga metottur. Ashtanga serisinde Güneşe Selam A ve B serileri, ayaktaki pozlar, oturma pozları ve bitiriş pozlarından oluşur. Daima güneşe selamlarla başlar ve yukarıda anlatılan sıralama takip edilir. Bu pratik içinde derinleşme imkânı verir. Sistemin sıralamasında özel bir zekâ bulunmaktadır ki düzenli pratik edildiğinde gerçek bir fiziksel, zihinsel ve ruhsal güçlenme ve arınma yaşatır.


Eğitim Tarihleri

22-23-24 Ekim

29-30-31 Ekim

3-4-5 Aralık


Yer

Treyoga Marmaris


Ücret Detayları

Ücret 4000₺+kdv

Erken kayıt 3500₺+kdv

Erken kayıt indirim son gün 24 Eylül 2021


Bilgi ve kayıt için

+90 555 018 08 17

bilgi@treyoga.net


Başvuru Adresi

Burayı tıklayın


Programı başarı ile bitiren kişilere katılım sertifikası verilecektir.


Başarılı olan ve isteyen katılımcılar için;

Stüdyomuzda en az 7 adet "Ashtanga Staj" seansını yöneten uzmanlara 300 saatlik İleri Seviye Uzmanlık Programına saydırabileceği 85 saat Yoga Alliance CE (Continuing Education) sertifikası verilecektir.


Mert Sözen

2002- 2009 yılları arasında İngiltere’de yaşadı ve ses mühendisliği eğitimi aldı. Bu süreçte 2004 yılında Hindistan’a ilk ziyaretini yaptı ve Thai masaj eğitimine katıldı.


2016 yılında Hindistan’da Kranti Yoga’da 200 saat Ashtanga Vinyasa Flow ve 100 saat asistan eğitmenlik kursunu aldı. Ardından yoga bilgisini ilerletmek için Mysore şehrine gitti ve Saraswathi Jois ile 5 ay çalıştı. 2017 yılında Hindistan’a tekrar giderek 4 ay boyunca yoga eğitimlerine devam etti.


Thai masaj eğitimi pratiğini , yoga bilgi birikimine ekleyerek Hindistan’ın ve dünyanın çeşitli yerlerinde farklı hocalarla Asana ve nefes çalışmaları yaptı.


Profesyonel spor geçmişi ve farklı bir yaşam tarzı olan Mert Sözen, hayatındaki tüm mücadelelerini ve deneyimlerini derleyip, birlikte çalışmalar yaptığı kişilerin günümüz şartlarına uyum sağlayabilen, sağlıklı, mutlu ve farkında bireyler olmalarına yardımcı olma arzusunu besleyip büyütmekle uğraşmaktadır.


143 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör