top of page

Online Yoga


Online yoga Treyoga ile çok kolay
Treyoga ile Online Yoga

Online yoga, nerede olursan ol yoga matınla, bir battaniyeyle, bir halı üzerinde ya da bulabildiğin az yumuşak bir yüzeyle katılabileceğin yoga seanslarıdır. Sen de kaydını yap ve uzmanlarımızla birlikte online seanslarımıza katıl. Aşağıdaki adımları tamamladıktan sonra yoga seansımıza katılırken akıllı telefonunun veya bilgisayarının kamerasını seni görebileceğimiz bir yere koymayı ve seans sırasında mikrofonunu kapatmayı ihmal etme. :)


Online yoga seanslarına nasıl katılırım?

Online yoga seanslarına katılmak için stüdyomuz web sitesinde hesap oluşturmuş olman gerekiyor. Hesabın yoksa sağ üst taraftan kayıt ol diyerek yeni hesap oluşturabilirsin.


Hesabını oluşturduktan sonra hesabının aktif olması için e-posta adresine gelen bağlantı ile hesabını aktifleştirmeyi unutma. Dikkat! Bu e-posta gereksiz veya istenmeyen kutuna düşmüş olabilir.

Online yoga ve meditasyon

Online yogaya katılmak için neye ihtiyacım var?

Online yoga seanslarına katılmak için az yumuşak bir zemine ve seansı takip edebileceğin uygulamayı yükleyebilecek bir telefon/tablet/bilgisayar ihtiyacın var. Bu yumuşak zemin bir yoga matı veya halı olabileceği gibi çim bir alan da olabilir.

Seansa giriş yapabilmeni ve seansı takip etmeni sağlayacak zoom uygulamasına ise buradan ulaşabilirsin:

Android | iOS


Online yoga seanslarının ücreti ne kadar?

Online yoga ve diğer seanslarımız için tek seans, haftalık sınırsız ve aylık sınırsız paketlerimiz mevcut. Bu paketlere ve ayrıntılarına üyelik sayfamızdan ulaşabilirsin.

Üyelik paketleri

Online yoga seansına kaydı yaptım. Şimdi ne olacak?

Online seansa kayıt olduğun anda stüdyomuza kayıt olduğun e-posta adresine seansın giriş bilgileri gönderilmektedir. Bu bilgiler ile seansa giriş yapabilirsin.

Yoga Seans Programı

İlk kez yoga yapacağım benim için uygun mu?

Online seanslarımızda her seviyeye uygun saatler bulunuyor. Yeni başlamak isteyenler için Yoga 1 ve Yin Yoga seansları tavsiye edilir.

Online yoga ve meditasyon

Seanslarımız


Online seanslarda sadece yoga mı var?

Online seanslarımız içerisinde pek çok yoga ekolü olduğu gibi nefes çalışmaları, meditasyon ve mat pilates bulunmaktadır.

Yoga Seans Programı

Online seanslar ne zaman?

Günün erken saatlerinde başlayan online seanslarımız günün neredeyse tamamına yayılıyor. İşe gidenler için sabahın ilk saatlerinde seansımız olduğu gibi, akşam işten döndükten sonra da seanslarımız da mevcut.

Yoga Seans Programı

Yaşadığın herhangi bir problemde lütfen bizimle iletişime geç :)

bottom of page