Rezervasyon Sistemimiz Değişiyor!

Güncelleme tarihi: 3 Eki 2020


Neredeyse 1 senedir kullandığımız rezervasyon sistemimizi kendi web sitemiz üzerine taşıyoruz. Artık stüdyo ve online seans rezervasyonlarınız treyoga.net'de!


Program geçişinde sizlerden eski sistemimizdeki e-posta adresinizle web sitemizde tekrar üyelik oluşturmanız beklenmektedir.


Stüdyomuzda aktif bir üyeliğin varsa, web sitemize kayıt olduktan sonra üyeliğin en kısa süre içerisinde hesabına tanımlanacaktır. Hesabına üyelik tanımlanmasının ardından bir bilgilendirme metni e-posta adresine gönderilecektir.


Bu taşınma işleminin gerçekleşmesinden sonra Momoyoga uygulamasını kullanamayacağını lütfen unutma. Seanslara rezervasyonunu yapmak için web sitemizdeki menüden program'a girebilir veya akıllı telefonuna Wix uygulamasını indirebilirsin. Wix uygulamasına web sitemize kayıt olduğun bilgilerle giriş yaparak seans saatlerini, blog yazılarımızı, mağazamızı ve etkinliklerimizi görüntüleyebilirsin.


Nasıl üye olurum?

treyoga.net'e üye olmak için web sitemizin sağ üst tarafından kayıt ol seçeneğine tıklayıp istenilen bilgileri doldurarak üye olabilirsin. Kayıt olduktan sonra e-posta adresine gelen aktivasyon bağlantısına tıklamayı unutma. Adım adım anlatım için bu sayfaya gidebilirsin.


Yeni üyelik paketi nasıl alırım?

Mevcut bir üyeliğin bulunmuyorsa sitemize kayıt olduktan sonra menüden üyelikler sayfasına girerek istediğin üyeliği seçebilir ve anında online satın alabilirsin. Adım adım anlatım için bu sayfaya gidebilirsin.


Bu süreç içerisinde bir problem yaşaman halinde lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutma.

128 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör