top of page

Yakında Tekrar Buluşuyoruz!

Çok heyecanlıyız ve çok özledik, hepinize tek tek sarılmak istesek de yeni normalin önlemlerini biz de uyguluyoruz. Bu doğrultuda bizim görevlerimiz kadar sizlerlerden istediklerimiz de çok önemli.


İşte birkaç madde


💬 Öncelikle üzülerek belirtiyoruz ki misafir kabul edemiyoruz. Sohbet toplanmalarımız için bir süre daha beklememiz gerekecek.

📝 Stüdyomuzda asılı olan kural ve bilgilendirme ilanlarına uymanız sağlığınızı korumanız için gereklidir.

🗓 Seanslarımıza randevusuz kabul edemiyoruz. Online seanslar döneminde kullanmaya alıştığımız seans kayıt uygulamamızı kullanmaya devam edeceğiz.

😷 Stüdyo önü ve içerisinde maske kullanmanız zorunludur. Seans sırasında maskelerinizi çıkartabileceksiniz fakat bittiğinde tekrar maskelerinizi takmanız gerekiyor.

📚 Bir sonraki seansı beklerken okuduğumuz kitap ve dergiler bir süre ortalıkta olmayacaklar.

🛍 Takılarımız, matlarımız, taytlarımız ve diğer bir çok satılık ürün hepsi birbirinden güzel ama dokunmadan bakmak en güzeli.

🤒 Stüdyomuza geldiğinizde ateşinizi ölçmemiz gerekiyor. 38 derece üzerinde ateşi olan üyelerimizi seanslara kabul edemiyoruz.

🧣Sebil, battaniye, kemer, blok ve minderlerimiz de bir süre ortalıkta olmayacaklar. Bu nedenle su için kişisel mataranızı, pratik içerisinde kullanmak için ise kişisel yardımcı malzemelerinizi mümkünse yanınızda getirmenizi rica ediyoruz. Matlarımızı kullanabilirsiniz fakat kişisel mat en güzeli. :) Stüdyo matını kullanmanız halinde üzerine örtecek temiz bir havlu getirmenizi de rica ediyoruz.

💳 Yeni üyelik paketi ve diğer satılık ürünler için ödemelerinizi kredi kartı ile temassız veya EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz.

🚲 Ulaşımınızda toplu taşıma yerine mümkünse bisiklet tercih etmenizi rica ediyoruz. Bisikletleriniz için stüdyomuzun önünde yerimiz mevcut.


Sağlığınız için stüdyomuzda daha bir çok önlem alıyoruz. Biz elimizden geleni yapıyoruz, lütfen siz de yapın. Aklınıza takılan bir şey olursa bize ulaşmaktan çekinmeyin 🙏🏽

bottom of page