top of page

17 Ekim Paz

|

Treyoga Marmaris

Geoff Brooks ile Hatha Masterclass

Sizleri, uzun yılların pratiğini ve öğretilerini ŞİMDİ'yi deneyimlemeye aktaran Geoff Brooks'a 2 saatlik Hatha Masterclass'ta katılmaya davet ediyoruz.

Geoff Brooks ile Hatha Masterclass
Geoff Brooks ile Hatha Masterclass

Saat ve Yer

17 Eki 2021 11:00 – 13:00

Treyoga Marmaris, Armutalan Mh, Sayar Apart, 216. Sk. No:3, 48700 Marmaris/Muğla, Türkiye

Bu Etkinlik Hakkında

Tüm seviyelere uygun bu Hatha Masterclass, bedenlerimizi açmak ve bizlere güven, güç ve rahatlık sağlayacak bir yeniliğe kapı açmak için yoga pratiğimize "biraz farklı tatlar katmaya" odaklanmaktadır.  

Yaşadığımız anı, Yogilerin binlerce yıldır kullandığı yöntemlerle, Gerçek Doğa'mız ile tekrar iletişime geçerek kucaklama zamanı.   

Bunu da varoluşumuzun farklı kılıflarını (Koshalar) deneyimleyerek yaparız; fiziksel, enerjik, zihinsel, bilinç ve saadet.

Yoga pratiği de bize bunun için Asana, Pranayama ve Mindfulness tekniklerini sunar.

Bireysel ve kolektif bilincimizi yeniden canlandırarak hayatın zenginliklerini en iyi şekilde yaşamak, varoluşumuzun mükemmelliğini deneyimleyerek özgün bir şekilde parıldamak için... 

Geoff Brooks Hakkında:

Yoga felsefesini derslerinin ve kendi hayatının merkezine yerleştiren Geoff'in yaklaşımı; güç ve zerafeti, bilgelik ve eğlenceyle birleştiriyor. 30 yıldan daha uzun bir süredir yoga öğrencisi olan ve 15 yıldan uzun süredir de bu felsefeyi hoca olarak paylaşan Geoff, yaygın olarak Avrupa ve Asya Pasifik ülkelerinde eğitim veriyor ve son 5 yıldır Bali'de yaşıyor, hocalık eğitimleri veriyor.  

Biletler

  • Standart

    ₺100,00

Toplam

₺0,00

Bu Etkinliği Paylaş

bottom of page