ETKİNLİK ve ATÖLYELER

 • Gül Erel ile Dolunayda Ay Banyosu Atölyesi
  19 Kasım Cum
  Online Etkinlik
  Dolunaylar kapanışı simgeler. Hayatla inatlaştığımız ne varsa Yaradan, sistem, evren onu bırak artık diyor bize.
 • HAREKETTEN SÜKUNETE: Sinem Er ile OM Yoga Stili Vinyasa
  31 Ekim Paz
  Treyoga Marmaris
  Bu derste yoganın bileşenlerine bütünsel, çok yönlü bir şekilde yaklaşacak ve kendimizle keyifli vakit geçirirken hem canlanıp hem topraklanacağız. Keyifli, dolu dolu OM Yoga stilinde bir vinyasa akış yapacağız.
 • Geoff Brooks ile Hatha Masterclass
  17 Ekim Paz
  Treyoga Marmaris
  Sizleri, uzun yılların pratiğini ve öğretilerini ŞİMDİ'yi deneyimlemeye aktaran Geoff Brooks'a 2 saatlik Hatha Masterclass'ta katılmaya davet ediyoruz.
 • MERYEM BİÇER İLE TREYOGA YAZ KAMPI
  03 Haziran Per
  Fethiye
  Yoga asana pratiği, nefes, meditasyon, deniz, havuz, yürüyüş, doğa ve sen :) Dolu dolu bir kamp hazırladık. Pratikler dışında harika yemekler ve çeşitli etkinliklerin de olduğu isteyenin tatil yapabileceği isteyenin inziva tadında uygulayabileceği bir program.
 • Meryem Biçer ile 12 Gün Kalça & Bacak Serisi
  12 Mayıs Çar
  Online Seanslar
  Her seviye pratiğe uygun bu seride bazen yoga terapideki hareket tekrarında, bazen yin yogadaki sabitlikte, genelinde ise hatha yoga ve tao vinyasadaki akışta pratiğinin dönüşümünü her yönüyle kişi gözlemleme fırsatı bulur.
 • Yeniay İlkel Ses ve Şaman Yolculuğu Buluşması
  11 Mayıs Sal
  Online Etkinlik
  Sesini alana varmak için bir araç olarak kullanabileceğini biliyor muydun? Peki yaşadığın tecrübeyi bedenlemene yardım edeceğinin farkında mısın? Sesinin, bedenin için en yüksek şifayı veren ilaç olduğunu duysan ne hissedersin?
 • Bengü Odabaş ile Online Tao Vinyasa Atölyesi
  Üyelik Teklifi
  08 Mayıs Cmt
  Online Etkinlik
  Tao Vinyasa akışları, modern dans ve savunma sanatları etkileri taşıyan, bedeni hem kuvvetlendiren hem de esneten yang akışlardır.
 • Yağmur Poyraz ile Mandala Atölyesi
  10 Nisan Cmt
  Marmaris
  12 Nisan'da gerçekleşecek yeni ay öncesi niyetini sun, pratiğini uygula ve renklerle dönüşsün 🏵️
 • Hilal Bakkaloğlu ile Yoga Terapi Atölyesi
  04 Şubat Per
  Treyoga
  Yoga terapi çalışmasında nefeslerle birlikte yumuşak akışlara girilir. Her yaştan insanın rahatlıkla yapabileceği pozlarda tekrarlar ve birkaç nefes bu pozların içinde kalarak sinir-kas sistemini uyarılır.
 • Bir Elim de Sen Ol - Bağış Etkinliği
  26 Aralık Cmt
  Online Etkinlik
  Sen de bir çocuğa yılbaşı hediyesi alarak yüzünü güldürebilirsin!
 • Güniz Zeybekoğlu ile Bel ve Kalça Temalı Bones for Life
  09 Kasım Pzt
  Treyoga
  Bones for Life (BFL) Programı®️ Feldenkrais Metodu®️ temelli bir beden çalışmasıdır. Bu program; postür üzerine çalışmakla kalmayıp aynı zamanda sinir sistemini uyararak, bedeni yanlış kullanmayla ilgili nörokayıtları dikkat ve yavaşlıkla yeniden düzenlemeye yardımcı olur.
 • Sonbahar Yoga Tatili
  05 Kasım Per
  Yenice Vadi Dogal Yasam Koyu / Natural L
  Yenice Vadi’de farklı yoga ekolleriyle, meditasyon ve nefes çalışmalarıyla, doğa yürüyüşü ve daha birçok etkinlik ve atölyeyle kışı sizlerle karşılıyoruz.
 • Yoga & Kahvaltı Etkinliği
  01 Kasım Paz
  Saklıgöl Marmaris
  Meryem Biçer ile 1 Kasım Pazar günü her seviye yoga ve kahvaltıyla Saklıgöl'de buluşuyoruz.
 • Canay Sarıcaoğlu ile Yüz Yogası
  28 Ekim Çar
  Online Etkinlik
  Yüz Yogası, daha genç bir görünüme ve daha sağlıklı bir cilde sağlıklı olmanın doğal yoludur. Cildin 3 ana katmanı olan Epidermis,Dermis ve Hipodermis katmanlarını birlikte çalıştırır ki bu üçünün birlikte çalışması size ışıl ışıl, sıkı bir cilt olarak geri döner.
 • Güniz Zeybekoğlu ile Bahçede Omurga Temalı Bones for Life
  Üyelik Teklifi
  19 Ekim Pzt
  Treyoga
  🧬Bones for Life (BFL) Programı®️ Feldenkrais Metodu®️ temelli bir beden çalışmasıdır. Bu program; postür üzerine çalışmakla kalmayıp aynı zamanda sinir sistemini uyararak, bedeni yanlış kullanmayla ilgili nörokayıtları dikkat ve yavaşlıkla yeniden düzenlemeye yardımcı olur.
 • İlker Üzüm ile BUDOKON® MIXED MOVEMENT ART
  18 Ekim Paz
  Treyoga
  Budokon kelime anlamı ile “Savaşçı Ruhun Yolu” demektir. Hepimizin içindeki savaşçıyı hatırlayıp uyandırmanın bir biçimi; ışığın ve erdemin savaşçısının yoludur.